Nowojorska nowoczesność

Categories Stylizacje

Nowy York zna każdy z nas. Z podróży, filmów, książek lub reklam. Budzi przeróżne skojarzenia. Dla jednych jest to miasto, które jest zamieszkiwane przez ludzi z różnych stron świata, miejsce które łączy wiele kultur, obyczajów, a co za tym idzie – także stylów i upodobań.  Dla innych jest to jedna z największych światowych stolic mody, w której odbywa się co pół roku prestiżowy Fashion Week. Innym zaś kojarzy się z giełdą, maklerami, biznesmanami rodem z Wall Street, przemieszczającymi się codziennie do pracy ekskluzywnymi samochodami lub ewentualnie kultowymi żółtymi taksówkami. Mając w głowie właśnie ten ostatni obraz, zaplanowałyśmy dzisiejszą stylizację, a w niej kolejna apaszka Me Madam. Prosta, elegancka, stonowana. Lecz dzięki naszej apaszce – wcale nie nudna.

apaszka-damska-nowy-york-me-madam-1

Nowojorska nowoczesność ukazana została na niej, dzięki połączeniu szarości i zieleni z pojedynczymi kolorowymi akcentami, przebijającymi się z miejskich banerów. Patrząc na jej wzór, widzimy wszystko to, co kojarzy nam się z tym miejscem. Pośpiech, gonitwa za karierą, sławą, pieniędzmi i rozpoznawalnością. Tłum ludzi podróżujących w celach biznesowych, przemieszczających się żółtymi taksówkami do pracy, banku lub po zakupy. Liczne sklepy, hotele, kina, teatry. Wysokie wieżowce z niezliczoną ilością pięter. Miasto, które nigdy nie śpi. Apaszka z motywem Nowego Yorku to idealny dodatek dla wszystkich miłośniczek wielkomiejskiego życia, które nie potrafią usiedzieć w miejscu i codziennie rano przemierzają kilometry z kawą z popularnej sieciówki w ręce niczym główna bohaterka z filmu “Diabeł ubiera się u Prady”. To stylowa „wisienka na torcie” każdej stylizacji, przywodząca na myśl amerykański styl życia. Nada charakteru zarówno bardziej eleganckim, jak i casualowym zestawom, a dzięki swojej uniwersalności – doda uroku każdej z kobiet. Bez wyjątku.
Gallery not found.

Apaszka w stylizacjach biznesowych

Ogromną zaletą apaszki jest to, że za każdym razem może wyglądać inaczej. W przypadku takich dodatków, jak biżuteria – bez względu na stylizację, do jakiej jest dobierana, przeważnie wygląda tak samo. Apaszka natomiast ma u kobiet podobną właściwość jak u mężczyzn poszetka. W zależności od tego jak się ją ułoży, jakie kolory bądź jaki wzór zostanie uwydatniony, taki efekt zostanie osiągnięty. Stąd też za każdym razem można wykorzystywać ją nieco inaczej. Nie znudzi się nawet najbardziej wymagającym modowym fascynatom.

apaszka-damska-nowy-york-me-madam-2

Do czego jeszcze można ją nosić?

Jak mogłyście już zauważyć w poprzednich wpisach, apaszka sprawdza się doskonale zarówno w zestawieniu ze spodniami i koszulą, jak i elegancką kopertową sukienką, czy zwiewną spódnicą w typowo dziewczęcej stylizacji. Dziś pokazujemy czwartą odsłonę – połączenie formalnej błękitnej koszuli, włożonej w środek szarej ołówkowej spódnicy. Do tego klasyczne czarne buty typu loafers, chabrowa kopertówka, mocny makijaż i nowojorska kolorowa apaszka zawiązana przy użyciu ringu z masy perłowej.
Modelka ma na sobie apaszkę o wymiarach 70 cm x 70cm.

apaszka-damska-nowy-york-me-madam-3

apaszka-damska-nowy-york-me-madam-4

Apaszka Nowy York w 3 różnych wielkościach dostępna w sklepie online.

apaszka-damska-nowy-york-me-madam-5

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *