Brytyjska gracja

Categories Stylizacje

Choć wydawać by się mogło, że lato to idealny czas do zestawiania ciekawych stylizacji – z uwagi na fakt, że pogoda dopisuje, a wysokie temperatury wręcz rozpieszczają – okazuje się, że nie jest to takie łatwe. Prawdziwie dobry zestaw wymaga pokazania czegoś interesującego, skupiającego uwagę, a ciężko o kreatywność i odpowiedni wybór, gdy za oknem rozciągają się narastające upały. Odpada wszelka warstwowość, wielość dodatków. Trzeba postawić na stylowy minimalizm. Problem w mig rozwiązała nam jedwabna apaszka.

W takich właśnie przypadkach, prosty, lekki, przewiewny i – z pozoru – nie wyróżniający się zbytnio z tłumu zestaw, potrafi ubogacić jedynie szykowna apaszka. Z jednej strony w doskonały sposób podkreśli charakter stylizacji, z drugiej zaś niepotrzebnie jej nie przytłoczy, co idealnie da się zauważyć w prezentowanym dziś we wpisie zestawie.

apaszka-damska-londyn-me-madam-1

Jak ją zestawić?

Uniwersalną bazę stanowi tutaj prosta długa jasnoszara spódnica z cienkiego materiału, ze skórzanym brązowym paskiem w talii, połączona z basicowym białym topem na ramiączkach włożonym w środek. Do tego delikatnie upięte włosy, buty na wyższym obcasie. I apaszka w rozmiarze 90 cm x 90 cm.

apaszka-damska-londyn-me-madam-2

Dzięki połączeniu nasyconej czerwieni i klasycznego eleganckiego granatu, tworzy niepowtarzalną harmonię w czysto angielskim stylu. Motyw czerwonych autobusów, budek telefonicznych i skrzynek pocztowych kontrastujących z wzorzystymi kraciastymi szalami przywodzi na myśl kunszt brytyjskiego domu mody Burberry. Trencze, sweterki w romby, londyńska aura pogodowa przebijająca się zza architektury, doskonale oddają charakterystyczny miejski klimat. Niepowtarzalny wzór apaszki odzwierciedla to, co w Wielkiej Brytanii najpiękniejsze i warte największej uwagi. Jest to zatem idealny dodatek dla wszystkich miłośniczek popołudniowej herbaty i nonszalancji w ubiorze, które pragną codziennej namiastki Londynu. Tą, jak i inne apaszki MeMadam wyróżnia chłodna, bardziej uniwersalna kolorystyka, dzięki której pasują one doskonale do każdego typu kobiecej urody.

apaszka-damska-londyn-me-madam-3

Gallery not found.

Większa apaszka – większe możliwości

O tym, że rozmiar apaszki nie pozostaje bez znaczenia, wspominaliśmy już wielokrotnie przy okazji poprzednich wpisów. Apaszka w największym rozmiarze umożliwia szerokie spektrum możliwości, nie ma ograniczeń.
Poniżej zestawienie dwóch przykładowych typów, które całkowicie odmieniają tę samą stylizację. Bo czasem najmniejszy detal potrafi zmienić wszystko.

apaszka-damska-londyn-me-madam-4

Apaszka Londyn w 3 rozmiarach dostępna w sklepie online.

apaszka-damska-londyn-me-madam-5

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *